Крохмаль рисовий для сучасної харчової промисловості - Киевская область | agrole.com
Добавить объявление
Агроснаб.ООО (ТМ. Фiльварок). ( 050 387 58 58, 099 373 00 69)

Крохмаль рисовий для сучасної харчової промисловості

4 май 2020 Продам Киевская область Разместить в Топ
Крохмаль рисовий.
Крохмаль рисовий являє собою сипучий порошок білого або ледь жовтуватого кольору, за хімічним складом та будові відноситься до вуглеводів. Крохмальні зерна складаються із двух природних фракцій - амілози і амілопектину. Добре засвоюється організмом. Рисовий крохмаль застосовується: в якості наповнювача, загущувача та стабілізатора в харчовій промисловості; м"ясна галузь (варені ковбаси, сосиски, сардельки, фарши, м"ясні начинки, паніровки), рибна галузь (крабові палички, рибні напівфабрикати), кондитерська галузь (широке застосування в різних рецептурах).
В хіміко-фармацевтичній галузі рисовий крохмаль можна застосовувати в якості наповнювача в таблетованих лікарських засобах і присипках.
​Білий колір рисового крохмалю важливий як допоміжний матеріал в текстильній, поліграфічній, харчовій та інших галузях промисловості. Велике значення для багатьох виробництв є вязкість крохмального клейстера, що утворюється при нагріванні суміші з водою. Особливість рисового крохмалющо вирізняє його від багатьох інших крохмалів, є ​висока початкова вязкість крохмального клейстеру.
Осталось 342 символа Отправить сообщение
Ваш телефон
Ваш Email

Проверочный код:

Телефон 050 387 58 58, 099 373 00 69
Имя Агроснаб.ООО (ТМ. Фiльварок). Страница пользователя
Сайт http://www.agrosnab-kiev.zakupka.com

Объявление добавлено с IP: 178.54.43.131 (инфо)

Другие объявления пользователя Агроснаб.ООО (ТМ. Фiльварок).

Отправка данных на сервер...

Сообщение успешно отправлено

Ошибка: