Гидромоторы 210.12 - Киевская область | agrole.com
Добавить объявление
Денис (0981575798)

Гидромоторы 210.12

18 Июл 2018 Продам Киевская область Разместить в ТопПродам Гидромоторы 210.12
Гідромотор | Купити гідромотор
Гідромотор - об'ємний гідропривід, за допомогою якого, гідравлічну енергію рідини (витрата і тиск) перетворюють в механічну (частота обертання і момент на валу).
Гідравлічні мотори по виконанню нагадують гідронасоси, але є виконавчим елементом в гідравлічних системах. Вони менше гідронасосів і в масі і значно менше за габаритами. Застосовуються як в верстатної (легка і важка промисловості) так і в мобільній гідравліці (сільськогосподарські і будівельні машини).
При невеликих габаритних розміру здатний розвивати великий крутний момент на валу. Це є тим головним достоїнством, яке дозволяє все більше проникати в різні відросли промисловості.
Від обсягу камери залежить максимальна частота обертання валу гідромотора і переданий на вал крутний момент. Швидкість обертання валу легко регулювати за допомогою зменшення або збільшення подаруй в нього рідини. Чим більше подача масла, тим більше швидкість обертання валу. І навпаки чим менше подача, тим менше швидкість обертання. При цьому діапазон регулювання швидкості обертання валу значно ширше ніж у електродвигуна, що також позитивно впливає на розвиток даного виду техніки.
Осталось 342 символа Отправить сообщение
Ваш телефон
Ваш Email

Проверочный код:


Объявление добавлено с IP: 46.150.71.144 (инфо)

Другие объявления пользователя Денис

Отправка данных на сервер...

Сообщение успешно отправлено

Ошибка: