Ремонт спецтехники - Одесская область | agrole.com
Добавить объявление
Денис (0981575798)

Ремонт спецтехники

13 Янв 2019 Продам Одесская область Разместить в Топ


Ремонт спецтехники
Ремонт навантажувачів та спецтехніки, в залежності від складності, може здійснюватися як безпосередньо на території нашого підприємства, так і за адресою замовника. Наявність власного автопарку сервісних автомобілів дозволяє швидко реагувати на заявки клієнтів, об'єкти яких знаходяться по всій території України. Фахівці сервісної служби допоможуть виявити і усунути всі несправності, виконають дефектовку, діагностику та профілактику техніки, строковий і капітальний ремонт.капітальний ремонт екскаватора з повним розбиранням та заміною зношених елементів;
ремонт гідравлічних моторів і насосів;
ремонт направляючої (циліндри) та клапанно-розподільної апаратури;
діагностика і очищення гідросистем;
аналіз гідравлічного масла на наявність домішок; ремонт та діагностика паливної апаратури. Ми здійснюємо ремонт спецтехніки всіх поширених в Україні брендів, серед яких Caterpillar, Hyundai, Volvo, Komatsu, Hitachi, JCB, Doosan інші. Як правило, це гусеничні і колісні екскаватори, фронтальні навантажувачі, бульдозери, а також інша кар'єрна будівельна техніка.
Це можуть бути поломки в різних вузлах машини будь-якої складності. Всі роботи по ремонту спецтехніки виконуються професійними командами робочих, які пройшли спеціальну підготовку, з великим досвідом роботи, періодичної стажуванням, а також першокласним обладнанням.
Що стосується комплектуючих, для кожної машини вони вибираються індивідуально, маючи власні склади запчастин, ми можемо гарантувати їх якість і тривалий термін експлуатації.
Робота машини без збоїв – це не розкіш, а стандарт. З розумінням всієї відповідальності завдання, ми наблизимо вас до цього стандарту.
Сервісне обслуговування (ремонт спецтехніки)– це запорука того, що ваша техніка прослужити якомога довше і пройде належний їй гарантійний термін експлуатації. Тому проводити ТО доведеться виключно в сервісному центрі – тут фахівці будуть використовувати тільки оригінальні комплектуючі і необхідні витратні матеріали, тому вони ручаються за те, що ваша техніка буде працювати, як годинник.
Гарантійний ремонт спецтехніки увазі під собою заміну вийшла з ладу деталі за рахунок дилера, так як на цю запчастину поширюється гарантійний термін. Знову ж таки, таке можливо тільки в тому випадку, якщо ваша техніка проходить сервісне обслуговування встановлених центрах – в іншому випадку вона буде знята з гарантії і ні про яке гарантійному ремонті не може бути й мови.
Коли гарантійний термін експлуатації закінчився, будь-яке подальше обслуговування вважається післягарантійним. Приміром, ремонт тракторів або екскаваторів краще всього проводити в тому ж сервісному центрі навіть після закінчення гарантії – його фахівці володіють великим досвідом з ремонту такої техніки. Також тут ви зможете замовити всі необхідні комплектуючі натомість вийшли з ладу, а також зможете отримати гарантію на нові запчастини та виконані роботи.
Останній тип ремонтних робіт – це капітальний ремонт, який передбачає під собою масштабні роботи з ремонту низки основних вузлів і агрегатів. Наприклад, капітальний ремонт вантажних автомобілів рекомендується проводити після 400-500 тисяч км пробігу – в будь-якому випадку ходова буде мати потребу в заміні, а також необхідно буде провести ревізію двигуна і трансмісії.
Осталось 342 символа Отправить сообщение
Ваш телефон
Ваш Email

Проверочный код:

Телефон 0981575798
Имя Денис Страница пользователя
Сайт http://agrodetali.biz.ua/

Объявление добавлено с IP: 46.175.80.172 (инфо)

Другие объявления пользователя Денис

Топ объявления

ГСТм-1000 "Диапазон", Манипулятор тракторный

"MINUS" 25% - Компенсация. Гидравлическая стрела тракторная модифицированная ГСТм-1000 ...

Индюшата суточные и подрощенные.

Продам суточных индюшат 50-45 гр , яйцо инкубационное -30 гр., кросса BUT-8 собственное родительско...

Отправка данных на сервер...

Сообщение успешно отправлено

Ошибка: