ГСТ 90 - Киевская область | agrole.com
Добавить объявление
Денис (0981575798)

ГСТ 90

13 Окт 2018 Продам Киевская область Разместить в ТопПродам ГСТ 90
Виїзні бригади кваліфікованих фахівців виробляють повну діагностику екскаваторів, виявляють несправності, виробляють регулювання гідросистеми екскаваторів на місці.
У разі необхідності капітального ремонту гідросистеми або заміни вузлів і агрегатів екскаватора складається попередній висновок по вартості ремонту і термінів виконання робіт.
Наша компанія виробляє капітальний ремонт вітчизняних та імпортних гідроциліндрів, гідромоторів, гідронасосів, гідораспределітелей, Гидрорули, гідростатики для дорожньо-будівельної, комунальної, вантажний, бурової техніки та промислового обладнання будь-якого типу і зразка. А також ми виробляємо ремонт: ТНВД, турбокомпресорів, шестеренних насосів НШ, корзин зчеплення, пускових двигунів, компресорів, генераторів, стартерів.
Плюси, які ви отримуєте при роботі з нами:
1. Якісний ремонт за мінімальні гроші. Навіщо Вам переплачувати?
2. Безкоштовні, професійні консультації з гідросистемі.
3. Можливість виготовлення нового гідроустаткування.
4. Гарантійний та післягарантійний ремонт.
5. Рішення Вашої проблеми :)
За умови своєчасного технічного обслуговування і правильної експлуатації екскаваторів гарантія на виконані роботи 6 місяців.
У повному каталозі представлені гидрораспределители: серії Р-80 і серії Р-160, які пріменяються на тракторах МТЗ, ЮМЗ, ЛТЗ, будівельно-дорожньої та іншої тракторної техніки для розподілу потоку та регулювання тиску робочої рідини в гідросистемах машин.
Гідроклапани: серії 510, У-462 і гидрозамки серії 541. Ця гідравліка застосовується для розподілу потоку та регулювання тиску робочої рідини в гідросистемах машин.
Блоки управління представлені серією 13.80. Блоки управління гідравлічними вузлами використовуються головним чином для віддаленого управління регульованою гидроаппаратурой - наприклад регульованими гідронасосами і гідромоторами.
Гидрорули серії У 245 застосовується для тракторів, сільгосптехніки і дорожньо-будівельної техніки. Гідромотори гідронасоси нерегульовані серії 210 і 310 використовуються в гидроаппаратуре і встановлюються в гідросистеми будівельних і сільгоспмашин. b> Нерегульовані гідромотори та гідронасоси виконують протилежну дію - перетворює енергію потоку робочої рідини в механічну енергію обертання валу.
Регульовані гідронасоси серії 303, серії 311, серії 313, серії 321.224, серій 333 і 323 і гідронасои регульовані УНА призначені для нагнітання робочої рідини в гідравлічні системи будівельних, дорожніх і інших машин.
Осталось 342 символа Отправить сообщение
Ваш телефон
Ваш Email

Проверочный код:


Объявление добавлено с IP: 46.175.80.140 (инфо)

Другие объявления пользователя Денис

Топ объявления

ПОДСОЛНЕЧНИК ОСМАН ПОД ЕВРОЛАЙТИНГ А-F, ЗАСУХОУСТОЙЧИВ

Соняшник ОСМАН під Євро-Лайтнінг, 115-118 днів Технологія: Євро-Лайтнинг в нормі 1-1,2 літра на гек...

Отправка данных на сервер...

Сообщение успешно отправлено

Ошибка: